Wykłady na UMK

28.09.2018r. uczniowie klas IIId i IIe II LO w ZSE uczestniczyli w dniach otwartych Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Brali udział w ciekawych wykładach o roślinach inwazyjnych, fagoterapii wirusami, o enzymach i hibernacji. Udali się również na zajęcia laboratoryjne w grupach. Rozpoznawali rośliny w szklarni, poznawali różne RNA, eksperymentowali  nanocząsteczkami, oglądali świat pszczół, byli detektywami.  Uczniowie wraz z opiekunką, p. Joanną Skierą zwiedzili toruńską Starówkę.

 


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information