Kolejny spływ kajakowy za nami

Za nami  spływ kajakowy,  który  odbył się 12.09.2018r. Udali się nań przyrodnicy z klas IIe i Id  II LO przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie, którzy płynąc kajakami podziwiali biocenozę rzeki Głomi na odcinku Żeleźnica - Skórka. Zauważyli dominację olszyny, choć pojawił się i grab. Wszechobecna była  trzcina i gatunek inwazyjnego pnącza, kolczurki klapowanej. Atrakcji było dużo jak to na spływie.
                  Opiekunowie - Joanna Skiera i Marcin Łyjak