Koty do boju

21.09.2018r. w ZSE, po czwartej godzinie lekcyjnej, przy pięknej słonecznej pogodzie wszystkie „koty’ z pierwszych klas wyszły na szkolne boisko, aby przejść  prawdziwy chrzest bojowy, czyli „kotowanie”.  Koty pokazały co umiały, a umiały różne rzeczy, np. ubrać się w stosowny kolor, odnaleźć pierścionek ukryty w mące, zjeść smakowitego, ruchomego  pączka na czas. Zatańczyły i zaśpiewały (to też umiały). Zmierzyły się z pytaniami na temat szkoły. Cała uroczystość przebiegła w miłej, serdecznej atmosferze, a sympatyczne „kociaki” po złożeniu ślubowania stały się pełnoprawnymi uczniami Ekonoma.
Życzymy im, aby naprawdę dobrze czuły się w naszej szkoły.