Weź udział  w multimedialnym  konkursie
"Wolni od uzależnień"

Regulamin dostępny na stronie www.psse-zlotow.pl

Teatr językowy YOUTH QUALITY

Teatr językowy YOUTH QUALITY w tym roku szkolnym 2017-2018 działał pod patronatem POPP w Złotowie. Razem dokonaliśmy wyboru tematyki przedstawienia i ustaliliśmy, że wystawimy „Kopciuszka” w nowoczesnej wersji – „Cindirella a modern version”. Wiktoria Topolewska podjęła się dostosowania posiadanej wersji przedstawienia po zebraniu pomysłów i wyodrębnieniu bohaterów.

Przydzielono role: Wiktoria Topolewska – Cindirella/ Ellie, Daria Borowicz – Ruby, Nikola Nowak – Bridget, Mikołaj Hoppe – Prince, Maciej Fertikowski – Dylan, Michał Budnik – Christopher, Alicja Napora – stepmother, Julia Traczyk – stepsister, Julia Kachnowicz – stepsister II, Liliana Szlaga – Alice, Bartłomiej Fifielski – narrator, Kamil Gwiazdowski, Przemek Stępień i Michał Szopiński – dźwiękowcy.
Do tej pory uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności dwukrotnie (fotorelacja i filmik z przedstawienia dostępne na stronie internetowej szkoły).

Dziękuję za współpracę
Opiekun teatru: Magdalena Milczyńska