17 maja 3 szpikowy marsz im. Kubusia Kędzi w Nowinach

Wzięliśmy udział w akcji Drużyny szpiku koordynowanej przez p. Marię Jaszczyk. To już 3 rok idziemy w intencji naszych choruszków, a w szczególności zmarłego w 2016 r.  malutkiego synka naszej absolwentki Kubusia.
Na placu przy jeziorze odbyła się polowa msza św. w intencji zmarłych Kubusia Kędzia, Dominika Młynkowiaka i Przemka Gallusa. Potem było ognisko, kiełbaski, swojski chleb i masło, a także przepyszne ciasta domowej roboty. Na koniec odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy prowadzone przez strażaków z OSP z Tarnówki.
W akcji udział wzięło około 60 osób, min.: wolontariusze: Anna Tojza, Julka Gburek, Agata Kulesza, Daria Terkiewicz, absolwentka Anna Stachyra oraz Joanna Skiera z córką i jej koleżanką.
Już dziś zapraszamy za rok.

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information